ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАХОДИ ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

Дата: 25.05.2021 11:03

Відповідно до Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги» та Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 року №879 «Про заходи збереження автомобільних доріг загального користування» з метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг при температурних показниках  вище +28С, з 01 червня 2021 року в денну пору доби застосовується обмеження та заборона руху великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн. З цією метою на автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Виходячи з вище викладеного, доводимо інформацію до відома сільсгосптоваровиробників та керівників промислових підприємств , що здійснюють господарську діяльність на території нашої громади просимо ДОТРИМУВАТИСЬ ДАНИХ ОБМЕЖЕНЬ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ  ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ.