Заходи соціального захисту населення у січні-червні 2021 року

Дата: 06.07.2021 15:10

Ситуація на ринку праці Маловисківського району характеризується постійним попитом на фахівців, на кваліфікованих робітників з інструментом,  професіоналів, спеціалістів сільського господарства  та на працівників сфери торгівлі і послуг.

Станом  на  01 липння 2021 року  на   обліку   в районній  філії   перебували   1085 безробітних  громадян, з  яких:  58,0% складали  жінки, 32,0 % – молодь  віком до 35 років, 18,0% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.

Протягом січня-червня  2021  року статус безробітного мали  2436  особи.

За сприяння служби зайнятості у січні-червні 2021 року працевлаштовано  621 безробітний громадянин.  Рівень  працевлаштування  безробітних   становив 25,5 %.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру –87 чол., проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 48 осіб.

Рівень залучення безробітних громадян до участі в заходах активної підтримки становить 31 відсоток.

Станом на 01 липня 2021 року кількість вакансій у базі даних районної філії становила  236, з них 11 – для осіб з інвалідністю, 47 – для медичних працівникв.

На одну  вакансію  претендувало 5 осіб. Високим був попит на професії і спеціальності, пов’язані з навністю високого рівня кваліфікації.

Станом на 01 липня  2021   року  826   осб  отримують  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено

відділом  надання соціальних послуг