У липні безробітні можуть почати опановувати професію кравця

Дата: 09.07.2021 13:15

Одними з найзатребуваніших спеціалістів на  сучасному ринку праці є фахівці кравецької справи. Нині, незважаючи на різноманіття моделей та виробників одягу, професія кравця актуальна як ніколи. Адже  оригінальні, ексклюзивні речі, пошиті на замовлення, цінують завжди і більш затребувані, аніж масовий пошив. Крім того, кравці можуть працювати на підприємствах швейної галузі, в ательє, салонах, у приватних підприємствах, а також як викладачі у професійних навчальних закладах, як майстри виробничого навчання з професії.

Якщо Ви бажаєте опанувати зазначену професію – 20 липня  поточного року, на базі Полтавського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається професійне навчання. Термін навчання 7 місяців.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна/базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості