Для старшокласників

Дата: 30.07.2021 11:18

Шановні старшокласники та шукачі роботи!

Послуги з профорієнтації можливо отримати дистанційно у он-лайн форматі.

Службою зайнятості запроваджена онлайн-профорієнтація за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:

- виборі (зміні) професії;

- виборі майбутнього напряму професійного навчання

-оцінці власних здібностей;

-саморозвитку.
            Перетворіть вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз, виявіть схильності та здібності до різних видів діяльності.
Програма тестування основана на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

-професійна мотивація визначає глибинні професійні інтереси й цінності,

-структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ), специфіку структури здібностей,

-психологічні схильності – схильність до певних видів професійної діяльності.
           Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.

Треба пам’ятати, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професії по душі» у майбутньому!

Тож, проходьте тестування та дізнавайтеся про себе більше!