Підприємства Кіровоградщини потребують верстатників деревообробних верстатів

Дата: 20.09.2021 16:59

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині не вистачає верстатників деревообробних верстатів.

Станом на 20 вересня у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 1773 вакантні посади. Наразі підприємства області потребують 7 верстатників деревообробних верстатів.

Роботодавці області готові платити верстатникам деревообробних верстатів від «мінімалки» (6 000) до 10 220 гривень. Таку заробітну плату вказують роботодавці під час подання вакансій до центрів зайнятості Кіровоградщини. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня, категорії працівника, стажу роботи тощо.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.