На Кіровоградщині відкрито 24 вакансії для продавців. Не маєте досвіду? Навчайтеся!

Дата: 11.10.2021 16:53

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у продавцях непродовольчих товарів.  Роботодавці області потребують 24 працівників за професією «Продавець непродовольчих товарів» та «Продавець консультант».

Якщо ви хочете працювати за даною професією, але у вас немає відповідного фаху – служба зайнятості готова вам допомогти.

У жовтні поточного року Кіровоградський обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Одеського центру професійно-технічної освіти безробітних громадян професії «Продавець непродовольчих товарів». Розпочинається навчання з 11 жовтня, термін навчання – 5,5 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

• повна  або базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo oблacнoгo центру зaйнятocтi