Дата: 12.12.2021 20:54

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Злинської сільської ради повідомляє про час та місце проведення першого та другого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Злинського сільського будинку культури, конкурс на яку оголошено 10 листопада 2021 року

Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Злинського сільського будинку культури відбудеться 20 грудня 2021 року о 14:00 год. у приміщенні Злинської сільської ради (с. Злинка, вул. Центральна, 76-А, актова зала, перший поверх), на якому відбудеться розгляд документів, поданих кандидатами на участь у конкурсному доборі.

Друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Злинського сільського будинку культури відбудеться 20 грудня 2021 року о 14:30 год. у приміщенні Злинської сільської ради (с. Злинка, вул. Центральна, 76-А, актова зала, перший поверх), на якому відбудеться співбесіда з кандидатами, під час якої будуть заслухані публічні презентації проєктів програм розвитку будинку культури на один і п’ять років.