Прес-реліз

Дата: 06.01.2022 11:37

Маловисківська районна

філія  Кіровоградського  обласного  центру зайнятості інформує:

заходи соціального захисту населення

у січні-грудні 2021 року

Ситуація на ринку праці Маловисківського району характеризується постійним попитом на фахівців, на кваліфікованих робітників з інструментом,  професіоналів, спеціалістів сільського господарства  та на працівників сфери торгівлі і послуг.

Станом  на  01 січня 2022 року  на   обліку   в районній  філії   перебували   1129 безробітних  громадян, з  яких:  52,5% складали  жінки, 27,7 % – молодь  віком до 35 років, 17,0% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен третій безробітний належав до сільських мешканців.

Протягом січня-грудня  2021  року статус безробітного мали  3337  осіб.

За сприяння служби зайнятості у січні-грудні 2021 року працевлаштовано  836 безробітних громадян.  Рівень  працевлаштування  безробітних   становив 25,0%.

Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру –99 чол.  Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських  та інших роботах тимчасового характеру склав 3,0 %.

Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості – 100  осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 3,0 % .

Станом на 01 січня 2022 року кількість вакансій у базі даних районної філії становила  280.

На одну  вакансію  претендувало 5 осіб. Високим був попит на професії і спеціальності, пов’язані з навністю високого рівня кваліфікації.

Станом на 01 січня  2022   року  810   осб  отримують  допомогу по безробіттю.

Інформацію підготовлено

відділом  надання соціальних послуг