Моделювання швейних виробів – курси, які пропонує служба зайнятості

Дата: 20.04.2022 08:25

Бажаєте оволодіти основами конструювання одягу, навчитися правильно робити креслення на будь-яку фігуру людини, розробляти лекала для індивідуального пошиття? Тоді зверніться до служби зайнятості, яка пропонує пройти на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості курси цільового призначення за навчальною програмою «Моделювання швейних виробів».

Старт навчання –  18 квітня 2022 року. Термін навчання – 0,25 міс.

Умовами направлення на навчання є:

• освіта професійно-технічна;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Інформацію про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості, дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за  тел. (0522) 32-13-28.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості