Які зміни внесено до порядку компенсації витрат на оплату праці переселенців?

Дата: 29.04.2022 08:51

Днями на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук під рубрикою “Електронний кадровий клуб” була розміщена низка матеріалів щодо Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331.

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.2022 № 415 (набрала чинності 08.04.2022) внесено зміни до вказаного Порядку. Зокрема, визначено, що його дія поширюється на роботодавців, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб під час дії воєнного стану, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи після працевлаштування.

Вказані зміни дозволяють розширити коло роботодавців, які матимуть право на отримання компенсації.

Ознайомитись з повним текстом постанови № 415 можливо на вебсторінці Кабінету Міністрів України.

Більш детально за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-20-bereznya-2022-r-331-415