Злинська об'єднана територіальна громада

Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Чи є допустимим в оголошеннях про вакансії підприємств у сфері зброї зазначення віку претендентів?

Дата: 03.05.2022 15:27
Кількість переглядів: 18

Відповідно до статті 24-1 Закону України “Про рекламу” забороняється в рекламі про вакансії (прийом на роботу) зазначати вік кандидатів (крім випадків, визначених законодавством).

Такі випадки, зокрема, стосуються і вимог до претендентів на посади підприємств у сфері зброї.

Пунктом 13 розділу “Кадрові вимоги” Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продажу, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 100 (із змінами), визначено, що керівником та найманими працівниками ліцензіату можуть бути дієздатні особи, які досягли 21-річного віку.

Таким чином, роботодавці підприємств у сфері зброї можуть обґрунтовано зазначати вимоги щодо віку прийому на роботу (старше 21 року).

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь