Практичний вебдизайн: проєктування, створення та супроводження вебвузла. Вам це цікаво?

Дата: 09.05.2022 09:44

Ви мріяли удосконалити навички в проєктуванні, створенні та супроводженні вебвузла, опанувати HTML-верстку, CSS, основи технології JavaScript, додаткові технології веброзробника (SASS/SCSS, Bootstrap, jQuery), основи PHP та MySQL, хостинг, поняття CMS.

Пропонуємо вам курси підвищення кваліфікації, що проводитимуть  у режимі онлайн викладачі  Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Онлайн-курс – це чудова можливість ознайомитися з ключовими поняттями галузі вебдизайну, фаховою термінологією та принципами розробки вебсайтів, та ще й закріпити нові знання на практиці.

Стартує навчання 11 травня 2022 року і триватиме 3 місяці.

Умови до направлення на навчання:

освіта професійно-технічна;

упевнений користувач ПК;

медична довідка.

Варто зауважити, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28 або зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості