Основні закони з електротехніки, види конструкцій та демонтаж. Долучайтесь до профнавчання

Дата: 18.05.2022 16:55

Основні закони з електротехніки та електричні схеми, види конструкцій та демонтаж. Вам це знайомо? Тоді звертайтесь до найближчого центру зайнятості. Вам допоможуть опанувати всі необхідні знання для електромонтажника з освітлення та освітлювальних мереж.

Так, 23 травня 2022 року за цією професією розпочинається професійне навчання, яке проводитимуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання – 5 місяців.

Що на вас очікує? Вивчення та узагальнення:

• основних законів з електротехніки;
  • технічного креслення;
  • електричних схем;
  • основних видів кріпильних деталей та дрібних конструкцій, інструментів, що застосовуються під час електромонтажних робіт.

Викладачі ознайомлять з основними електромонтажними матеріалами, їх призначенням, основними марками проводів та кабелів. Цікавить сортамент кольорових та чорних металів, що застосовують під час  виготовлення та монтажу й демонтажу освітлювальних  проводок і мереж? Це ви також опануєте.

Умови направлення на навчання:

• повна загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка з допуском до професії.

Звертаємо вашу увагу, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості