Цікаво, яка професія гарантує вам затишок і комфорт у домі? Хочете опанувати? Звертайтеся!

Дата: 23.05.2022 15:43

Холодне і гаряче водопостачання, водовідведення, центральне опалення – всі ці комунікації сьогодні стали невід’ємною частиною комфортного життя кожного. А забезпечують безперебійне їх функціонування монтажники санітарно-технічних систем і устаткування.

Бажаєте здобути затребувану професію? Звертайтесь до служби зайнятості. Вам не лише допоможуть опанувати всі необхідні знання, а й працевлаштують.

Сортувати труби, фітинги, фасонні частини, арматуру та засоби кріплення, готувати допоміжні матеріали (лляне пасмо, сурик, розчин тощо), встановлювати прокладки, комплектувати згони муфтами та контргайками, болти – гайками, установлювати і знімати запобіжні пробки і заглушки на трубах навчать викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості під час професійного навчання за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Навчання стартує  24 травня 2022 року і триватиме 5,5 місяця.

Умови направлення на навчання:

• повна загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для  безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості