ПРОДОВЖЕННЯ КАРАНТИНУ

Дата: 06.06.2022 08:14

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2022 року № 630 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19") та протоколу засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 травня 2022 року № 7 на території області продовжено дію карантину до 31 серпня 2022 року.

Зважаючи на зазначене, необхідно в рамках роботи робочої групи з перевірки дотримання протиепідемічних заходів в об'єктах сфери обслуговування та у громадському транспорті, затвердженої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 08 грудня 2020 року № 824-р, довести до суб’єктів підприємництва сфери обслуговування зазначену інформацію та забезпечити контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 суб'єктами господарювання сфери торгівлі та громадського харчування на відповідних територіях та виконанням вимог відповідних постанов Головного державного санітарного лікаря України. Зазначені постанови розміщені на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я України у розділі "Документи", "Головний державний санітарний лікар України" за посиланням https://cutt.ly/6JlXBwf.

Надається в порядку інформування.