Ви інженер за освітою? Для вас є робота у Кропивницькому

Дата: 15.06.2022 10:01

Від 12 000 до 14 000 гривень – заробітна плата, яку роботодавці готові платити інженерам дільниці релейного захисту та автоматики, геоінформаційних систем служби метрології та автоматизованої системи керування виробництвом, інженерам з гідравліки та інженерам-електронікам з обслуговування електронного обладнання ліфтів.

Тож, якщо у вас є технічна освіта і вас зацікавили зазначені пропозиції роботи, а ще ви маєте стаж роботи за фахом від 1 року, звертайтеся до Кіровоградського  міськрайонного центру зайнятості за телефоном (050) 011-12-07.

З іншими наявними не тільки в регіоні вакансіями, а й за його межами можна ознайомитися на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості. Онлайн-помічник за посиланням: https://is.gd/LQ66ql.

Або приєднуйтеся до віртуального помічника державної служби зайнятості – чат-боту у Telegram-каналі @DCZWorkNowBbot.