Фонд Nova Ukraine надає 200 стипендій для навчання українцям, що постраждали від російської агресії

Дата: 15.07.2022 13:11

Фонд Nova Ukraine надає 200 стипендій для навчання на курсі Prometheus+ «Front-end розробка» українцям, що постраждали від російської агресії. Стипендія покриває 100% вартості Premium пакету курсу «Front-end розробка».

Навчання розпочнеться уже 8 серпня і триватиме 3 місяці.

На стипендію можуть претендувати:

• українці, які виїхали з тимчасово окупованих територій і були зареєстровані там станом на 24.02.2022;
  • українці, що отримали статус внутрішньо переміщеної особи чи право тимчасового захисту за кордоном України після 24.02.2022;
  • військовослужбовці, які беруть участь в російсько-українській війні чи були учасниками АТО/ООС/російсько-української війни, а також члени їхніх сімей (батьки, дружина/чоловік, діти).

Якщо ви постраждали від війни, але не входите до вказаних категорій, також можете подати заявку: ви будете зараховані за наявності вільних місць.

Необхідною умовою для участі у стипендіальній програмі є наявність сертифіката про успішне завершення безкоштовного курсу «Основи Web UI розробки 2022» (постійно відкритий для слухачів) або будь-якого іншого курсу, що надає базові навички HTML/CSS/JavaScript.

Для реєстрації у програмі необхідно до 2 серпня 2022 р. включно заповнити форму https://cutt.ly/eLUB8lZ.