Ви бухгалтер за освітою? Для вас є робота

Дата: 21.07.2022 13:18

Ви добре знайомі з програмним продуктом для ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку 1С? Маєте практичні навички обліку необоротних активів, запасів, коштів, рахунків та зобов'язань? Для вас є робота. Роботодавці Кіровоградщини потребують бухгалтерів і готові платити від 6 500 до 43 384 гривень.

Якщо ви готові працювати за професією бухгалтер, звертайтеся за допомогою у працевлаштуванні до фахівців Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, Світловодської та Знам’янської міськрайонних філій, а також Долинської, Голованівської та Петрівської районних філій.

З іншими наявними вакансіями в регіоні та за його межами можна ознайомитися на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості. Онлайн-помічник тут: https://is.gd/LQ66ql .

Вам у поміч і Telegram-канал Державної служби зайнятості @DCZWorkNowBbot, де щоденно можна отримувати інформацію про актуальні вакансії за регіоном або галуззю. Для цього достатньо знайти та запустити наш чат-бот і  послідовно обрати розділи: «Громадянам» – «Пошук роботи».