Мікрогранти в дії: на Кіровоградщині відкриють дитячий розважальний центр
«Дитячий розважальний центр» - назва бізнес-ідеї двадцяти дев'яти річного Івана Говоруна, який після переїзду на Кіровоградщину з м. Дніпро вирішив втілити свою давню мрію і стати підприємцем.
Ця ідея прийшла до молодого чоловіка, коли він вирішив з дружиною на новому місці проживання побалувати улюбленого малолітнього сина та влаштувати для нього сімейне свято з розвагами.
Завітавши до центрального парку міста Благовіщенське, він зрозумів, що саме тут можна втілити свою давню мрію – відкрити власний бізнес у сфері розваг, адже на місцевому ринку таких послуг замало.
«Я вважаю, що цей вид послуг буде затребуваним. Адже після одноманітних робочих буднів людям інколи хочеться провести час з дітьми та отримати, у цей нелегкий час, позитивні емоції. То чому ж не втілити ідею у життя та здійснити свою мрію? Прочитавши в одному з Інтернет-видань про урядову програму «єРобота», що дозволяє отримати мікрогрант для створення або розвитку власного бізнесу, вирішив не зволікати. «Це шанс, який я не можу втратити. Подарувати людям радість і отримати дохід – що може бути привабливішим?», - згадує Іван Говорун свої перші думки в ту хвилину.
Тож, порадившись з членами родини, взявся за втілення задуманого. Що перше зробив чоловік – самостійно провів опитування місцевих жителів та гостей міста, аби почути їхню думку про доцільність відкриття такого центру. Результат підтвердив очікування чоловіка – майже всі опитані підтримали його пропозицію.
Для участі у державній програмі чоловік зареєструвався через Єдиний портал державних послуг Дія та склав свій бізнес-план. Під час презентації проєкту бізнес-плану Іван Анатолійович повідомив, що планує створити такий центр, де діти різних вікових категорій разом зі своїми батьками можуть цікаво, весело та активно провести вільний час, вихідні та сімейні свята.
Він вважає, що основною перевагою його дитячого розважального центру буде різноманітність та кількість локацій, розваг (дискотека, аквагрим, фотозони, шоу мильних бульбашок). Також у закладі можуть працювати фахівці, які доглянуть за дітьми і організують розважальну програму. Особистим завданням пана Івана є забезпечення високих стандартів обслуговування своїх гостей, дарувати їм свято та посмішки за будь-яких умов.
Сьогодні він уже отримав від Державної служби зайнятості позитивне рішення, тож активно наближається до втілення сімейного бізнесу у реальність.
У зв'язку із запровадження воєнного стану чимало підприємств зупинило свою діяльність або зменшило обсяги виробництва, потужностей, як наслідок - люди залишились без роботи. З цим зіткнувся у Дніпрі й Іван Говорун, але він не зупинився, а отримав новий поштовх, що ось-ось приведе його до мети усього життя.