Стартує навчання на адміністратора. Як безкоштовно отримати професію?

Дата: 12.10.2022 10:20

Ви ще не знаєте хто такий адміністратор? Це особа, яка здійснює роботу з якісного і ефективного обслуговування відвідувачів, консультує їх із питань, які стосуються послуг, що надає підприємство чи організація.

На сьогодні це одна із затребуваних професій практично у всіх сферах діяльності – від офісу до найбільшого виробничого підприємства.

Маєте бажання отримати престижну професію? Навчайтеся!

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості запрошують вас на навчання за професією «Адміністратор», яке розпочнеться 17 жовтня 2022 року.

Курc нaвчaння тривaтиме 5,5 міс.

Якщо ви доброзичливі та маєте гарно розвинені комунікативні навики – ця пропозиція для вас!

Професійне навчання за сприяння Державної служби зайнятості – це гарантоване працевлаштування.

За деталями звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.