Державна служба зайнятості пропонує навчання основам догляду за хворими

Дата: 24.10.2022 16:53

Бажаєте бути більше усвідомленими з питань надання долікарської, невідкладної медичної допомоги?  Здобувайте професію «Молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими» за сприяння служби зайнятості.

Викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за 2,5 місяця допоможуть вам набути теоретичні та практичні навички з надання допомоги при травматичному пошкодженні, кровотечі, опіках, отруєнні тощо.

Початок навчання – 26 жовтня 2022 року.

Деталі можна дізнатися у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir