Рішення виконавчого комітету щодо ведення обліку дітей

Дата: 23.11.2022 11:02

ЗЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

новоукраїнського району

КІРОВОГРАДСЬКОЇ області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Від 20.08.2021 року                                                                                       № 87/1

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Про організацію ведення обліку дітей

дошкільного та шкільного віку

на території Злинської сільської

територіальної громади

Керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017р. № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» та від 19.09.2018р. № 806 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684», з метою проведення своєчасного обліку дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають на території Злинської територіальної громади, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Організувати облік дітей дошкільного, шкільного віку, які проживають на території Злинської  територіальної громади шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних на кожний рік окремо.

2. Визначити відділ освіти, культури, молоді та спорту  Злинської сільської ради уповноваженим органом відповідальним за організацію ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають на території Злинської територіальної громади.

3. Затвердити Порядок ведення обліку дітей шкільного віку та учнів у Злинській сільській територіальній громаді (додаток 1).

4. Визначити території обслуговування та закріпити їх за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Злинської територіальної громади (додаток 2 )

5. Начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту  Злинської сільської ради Світлані КРАВЧЕНКО.:

5.1. Здійснити організаційні заходи щодо створення реєстру даних про дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають на території Злинської територіальної громади (далі - реєстр).

5.2. Призначити особу, відповідальну за створення та постійне оновлення реєстру даних про дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають на території Злинської сільської територіальної громади.

6. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова підпис           Олександр НЕДОЛУЖКО