Дата: 23.12.2022 08:44

Відповідно до пункту 44 частини 1 статті 26 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» статті 24 ЗУ «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ЗУ «Про правовий режим воєнного стану» Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» та Доручення Начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації  враховуючи повномасштабне вторгнення російської федерації та  триваючу широкомасштабну збройну агресію на території України, а також те, що використання та реалізація феєрверків, салютів і піротехніних виробів на території Кіровоградської області негативно впливає на психоемоційний стан мешканців Кіровоградщини та з метою зниження соціальної напруги доводимо до відома субʼєктів господарювання усіх форм власності, що здійснюють підприємницьку діяльність на території Злинської територіальної громади щодо призупинення використання та реалізацію шутих(петард), феєрверків, салютів та інших піротехнічних виробів під час проведення розважальних заходів, а також для власних потреб.