Таргетолог. Створення таргетованої реклами - це про вас? Тоді вам до нас

Дата: 04.04.2023 11:42

Як створювати, запускати та аналізувати рекламу у соцмережах? Ще не вмієте? Служба зайнятості допоможе! Запрошуємо на курси цільового призначення за навчальною програмою «Таргетолог. Створення таргетованої реклами».

Почати вчитися таргетингу можна «з нуля». І зовсім не важливо, якщо у вас немає досвіду або ви раніше працювали в іншій сфері. Ця справа підійде усім, хто хоче мати сучасну спеціальність.

За короткий проміжок часу, викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості не лише донесуть вам корисну інформацію, а й розкажуть про всі нюанси професії.

Цікаво? Не зволікайте! Курси розпочинаються 10 квітня 2023 року.

Бажаєте дізнатися більше про тонкощі цієї справи та почати створювати таргетовану рекламу? Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Інформація про професії та інші курси цільового призначення, які пропонує Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, за посиланням http://surl.li/fxnhs

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir