Декоративна штукатурка: навчання в Одесі для тих, хто цінує якість та перфекціонізм

Дата: 18.04.2023 16:01

Що таке структурна, фактурна, венеціанська та мінеральна штукатурка? Як підготувати поверхню під декоративну штукатурку? Як правильно наносити шари та здійснювати обробку оштукатурених поверхонь? Про це та інше ви матимете змогу дізнатися на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Декоративна штукатурка», які проводитимуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Викладачі навчального закладу поділяться кращими практиками використання компонентів для приготування робочих фарб та шпаклівки, технічних і фізичних властивостей основ, з яких складаються стіни. Важливим компонентом програми буде знайомство з різноманітним обладнанням, що забезпечує можливість автоматизувати процес приготування суміші і її нанесення на поверхню, можливість виробляти оздоблювальні роботи в приміщеннях різної функціональності і площі.

Є бажання підвищити професійні компетенції? Поспішайте! Навчання стартує 24 квітня 2023 року.

Нагадаємо: якщо ви безробітний, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний перелік професій (спеціальностей), за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості у квітні 2023 року за посиланням http://surl.li/exrnv

Є питання? Контакти тут https://is.gd/20aDFB Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir