Вас цікавить страховий бізнес та є бажання займатися ним? Запрошуємо на курси

Дата: 05.05.2023 08:43

Плануєте відкрити власну справу? Не можете визначитися, який вид бізнесу обрати? Державна служба зайнятості радить вам зупинитися на сфері страхування.

Наразі ринок страхувальних послуг проходить процес трансформації та пожвавлення та є однією із суттєвих форм охорони майнових й особистих інтересів застрахованих осіб, а також фінансових ресурсів споживача для інвестування у безпечне повсякденне життя. Отже, перспективи знайти себе у цій сфері неабиякі.

Є бажання зануритися у сферу страхування? Державна служба зайнятості запрошує всіх охочих на курси цільового призначення за навчальною програмою «Страховий бізнес».

Стартує навчання   8 травня поточного року.

Навчання проводитимуть викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Навчальний курс допоможе розкрити сутність, основні принципи та перспективи розвитку ринку страхування, а також розібратися з процесом страхування та вимогами щодо професії фінансового консультанта у сфері страхування.

Викладачі навчального закладу розкриють для вас не лише теоретичну концептуалізацію страхового бізнесу та його аналітичний аспект, а й допоможуть розробити стратегії конкурентного розвитку цього типу  бізнесу.

Після закінчення курсу, слухачі можуть пройти також ще підготовку у самій СК «ТАС-лайф» і підписати з компанією трудовий договір та працювати фінансовим консультантом у сфері страхового бізнесу.

Тож, Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості чекає на вас! Не зволікайте та  не упустіть можливість професійної реалізації та росту!

Цікаво? Звертайтеся до філій обласного центру зайнятості чи їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Телефонуйте! Контакти тут: https://is.gd/20aDFB

Пишіть нам у Telegram - t.me/dcz_kir.