Екотуризм та сільський зелений туризм! Бажаєте займатися цим професійно? Вам до нас

Дата: 05.05.2023 08:45

Хочете розвиватися в напрямку сільського зеленого туризму і не знаєте з чого почати? Розпочніть з курсів цільового призначення за навчальною програмою «Зелений сільський туризм».

На кого орієнтоване навчання? На господарів сільських садиб, від початківців, до тих, що мають досвід діяльності та прагнуть подальший розвиток власної справи; на жителів сіл, що мають намір започаткувати власну справу та займатись сільським туризмом; на представників територіальних громад, які дбають про розвиток своїх територій.

Чому цей напрямок туризму буде популярний? По-перше, відбулося підвищення національної самосвідомості,  люди прагнуть пізнати свою батьківщину, особливості того чи іншого регіону. По-друге, сільський зелений туризм доступний за своїми цінами. За невисоку плату люди можуть відпочивати в екологічній місцевості і споживати якісні продукти.  А також, цей вид туризму дає можливість для селян та інших бажаючих розпочати самозайнятість.

Коли початок? 15 травня поточного року.

Де стартують курси? На базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Чекаємо саме на вас! Долучайтеся!

Інші навчальні програми та професії, які можна здобути тут в онлайн-графіку за посиланням https://is.gd/SAvOg0

Цікаво? Телефонуйте! Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Пишіть нам у Telegram - t.me/dcz_kir.