Як розпочати професійний шлях у сфері ІТ? Зробіть один крок – опановуйте нові знання!

Дата: 06.07.2023 10:05

Бажаєте працювати у сфері ІТ, але не маєте відповідної освіти? Не знаєте з чого розпочати професійний шлях? Служба зайнятості пропонує опанувати професію «Оператор інформаційно-комунікаційних мереж». Для цього вам знадобиться лише за 5 місяців.

Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчать вас контролювати роботу комп’ютерних систем, забезпечуючи належну роботу машин і комп’ютерів.

ІТ-індустрія активно розвивається, тому поспішайте на навчання та станьте конкурентоспроможними на ринку праці.

Початок занять – 13 липня цього року.

Деталі навчання дізнавайтеся за телефоном: +38 (066) 581 87 84.

Наш Telegram-канал - t.me/dcz_kir

Довідково. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/QuBYnT