Ти потрібен: роботодавці Львівщини пропонують роботу з наданням житла

Дата: 10.11.2023 08:08

Ви маєте намір змінити місце проживання та знайти роботу? Роботодавці Львівщини готові запропонувати вам вакансії з наданням житла.

Лікар загальної практики-сімейний лікар, завідувач господарства, водій автотранспортних засобів, водій навантажувача, видувальник скловиробів, слюсар-сантехнік, слюсар-електрик з ремонту, електрогазозварник, дояр, грибовод, землероб, робітник фермерського господарства, швачка, покоївка, кухар, офіціант, кухонний робітник, пивовар, двірник, прибиральник службових приміщень.

Інформацію про розмір заробітної плати, вимоги до кандидатів за кожною з вакансій, умови праці, графік роботи та соціальний пакет все за посиланням.

Вас зацікавили ці вакансії і ви готові працювати? Звертайтеся! Контакти філій, управлінь та відділів Львівського обласного центру зайнятості  тут.

Цікавлять вакансії,  актуальні на Кіровоградщині та інших регіонах України? Їх можна переглянути: