Діловод: опануйте тонкощі документообігу на курсах від служби зайнятості

Дата: 29.11.2023 08:46

Діловод – професія, що забезпечує бездоганний порядок у документах підприємства. Якщо ви пунктуальні, уважні та перебуваєте у пошуках професії, то пропозиція навчання за професією «Діловод» стане вам у пригоді!

Здобувши таку спеціальність, ви матимете можливість працювати секретарем, архіваріусом, виконувати функцію офіс-менеджера тощо. Одним словом, діловод, який має відповідну освіту, без роботи не залишиться.

Де проходитиме навчання? На базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Коли? 05 грудня 2023 року.

Який термін? 4,7 місяця.

За час навчання майбутні діловоди досконало опанують основи професії: навчаться складати формуляри документів, накази, номенклатури справ, листи та багато іншого. Поспішайте! Часу не так багато!

Цікавлять деталі професійного навчання? Звертайтеся:

• до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування;

• за номером телефону (044) 244 94 92;

• на наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir.

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF