124 професії та спеціальності для навчання УБД та людей з інвалідністю

Дата: 10.01.2024 15:31

А ви знали, що учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно навчатися за 124 професіями та спеціальностями?

Якщо ви не зареєстровані в службі як безробітні, але маєте професійно-технічну чи вищу освіту, також можете безоплатно отримати ваучер на навчання.

Ще одна програма, про яку хочеться розказати - це програми надання грантів, які реалізуються в рамках урядового проєкту єРобота. Служба зайнятості супроводжує дві з них:

«Власна справа» - ви можете отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень. Подати заявку на отримання гранту разом із бізнес-планом можна через Портал Дія. До заяви обов’язково додається бізнес-план щодо започаткування нового або розвитку вже діючого бізнесу. Обов’язковою умовою участі в програмі є створення нових робочих місць, які грантоотримувач має створити протягом 6 місяців з дати отримання коштів.

Для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя впроваджена окрема грантова програма для власного підприємництва, яка передбачає надання грантів:

• до 250 тисяч гривень можна отримати на власний бізнес за умови створення щонайменше одного робочого місця;

• до 500 тисяч гривень може отримати член родини учасника бойових дій за умови створення щонайменше двох робочих місць.

• до 1 млн гривень зможе отримати учасник бойових дій, якщо він не менш ніж три роки був зареєстрований як ФОП  - чотирьох і більше нових робочих місць.

Детальніше про всі наші послуги для ветеранів тут.