Хочете працювати на меблевій фабриці? Навчайтеся на комплектувальника меблів!

Дата: 29.01.2024 13:35

Цікавить процес виготовлення меблів? Бажаєте здобути професію у цій сфері зайнятості? 07 лютого 2024 року стартує професійне навчання за професією «Комплектувальник меблів».

За 1,9 місяця ви навчитеся описувати технологічні процеси, складати перелік необхідних деталей, розпізнавати різні породи та вади деревини. Також викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державного центру зайнятості допоможуть вам опанувати вузли, деталі, матеріали, які застосовуються при комплектуванні меблів для сидіння та лежання, їх призначення, порядок комплектування меблів.

Під час навчання ви зможете закріпити свою теорію практикою, зібравши набір меблів. До слова, випускники закладу зможуть знайти роботу на меблевих фабриках, у столярних цехах, які спеціалізуються на виготовленні меблів, або меблевих магазинах тощо.

За деталями організації звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF