Розпочніть свою кар’єру в макіяжному мистецтві разом зі службою зайнятості

Дата: 04.04.2024 15:42

Ви мрієте стати частиною захопливого світу краси та виразного макіяжу? Завжди хотіли навчитися мистецтву візажу, але не знали, з чого почати? Тоді ця новина для вас!

Коли: 15 квітня 2024 року.

Де: Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Тривалість: 5,5 місяця.

Запрошуємо всіх охочих на професійне навчання за професією «Візажист». Під керівництвом досвідчених фахівців ви зможете вивчити всі тонкощі макіяжу, освоїти найсучасніші техніки та отримати навички, необхідні для створення неповторного образу.

Починаючи з основ і закінчуючи майстер-класами, це навчання відкриє перед вами безмежні можливості у сфері краси та моди.

Що ви отримаєте:

• практичні навички від провідних фахівців галузі;

• знання про сучасні тенденції та техніки макіяжу;

• сертифікат про успішне завершення курсів.

Не пропустіть цю унікальну можливість зробити перший крок у світ візажу та стати справжнім майстром краси!

Хочете дізнатися більше про навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF

#служба_зайнятості #професійне_навчання