Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення поточний ремонт дороги по вул. Першотравнева

Дата: 14.05.2024 11:02

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення (відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Злинська сільська рада Новоукраїнського району Кіровоградської області; 26232, Кіровоградська область, Новоукраїнський район, село Злинка, вул. Центральна 76-А, ЄДРПОУ 04364851.

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Поточний ремонт дороги по вул. Першотравнева в с. Злинка Новоукраїнського району Кіровоградської області.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-10-000174-a

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі Замовника, визначено відповідно до виготовленої проектно-кошторисною документації та проведеної експертної оцінки. Закупівля послуг із поточного ремонту здійснюється з метою забезпечення належної якості комунальних автомобільних доріг Злинської територіальної громади.

4. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі товару визначена на основі виготовленої та затвердженої проектно-кошторисною документації.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить 2 095 332,00 грн. (два мільйона девʼяносто пʼять тисяч триста тридцять дві гривні 00 коп.) без врахування витрат на розробку проектно-вишукувальних робіт, експертизи проектної документації та здійснення технічного нагляду.