Консультативні пункти на території громади

Дата: 11.06.2024 13:17

Консультаційні пункти є осередками просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань серед населення відповідної адміністративної території з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях. Вони створюються і діють в межах територій, що ними обслуговуються.

Головними завданням консультаційних пунктів є:

- інформування населення про методи реагування у разі виникнення надзвичайних ситуацій;

- забезпечення умов для оволодіння громадянами навичками користування найбільш поширеними засобами захисту і надання першої само- та взаємодопомоги.

Діяльність консультаційних пунктів організовується відповідно до статей 19, 21, 40, 42 Кодексу цивільного захисту України, пункту 28 Порядку здійснення навчання непрацюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 №444, інших нормативно-правових i організаційно-розпорядчих актів, що регламентують підготовку непрацюючого населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

Консультативні пункти

с. Розсозуватка, вул. Центральна, 2, адміністративне приміщення