Злинська об'єднана територіальна громада

Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Ваучер задля здійснення мрії військового: реалізувати себе і допомагати побратимам

Дата: 10.07.2024 14:48
Кількість переглядів: 17

«Асистент фізіотерапевта» - цю спеціальність обрав для навчання за ваучером Сергій Заїка, який на сьогоднішній день працює у КНП «Долинська центральна лікарня» медичним братом.

Сфера медицини тісно вплетена в життя чоловіка. Навчався Сергій у Криворізькому фаховому медичному коледжі за спеціальністю «брат медичний». Свого часу вчився і на лікаря, але здобути повну освіту не склалось. Після навчання вдалося попрацювати й за фахом – фельдшером, медбратом.

Повномасштабне вторгнення та любов до Батьківщини спонукали чоловіка стати добровольцем та вступити до лав ЗСУ.

Деталі тут: http://surl.li/qpzryn