Відділ соціального захисту населення Злинської сільської ради

Дата: 02.10.2024 13:18

Відділ соціального захисту населення

Злинської сільської ради

Структура відділу

У відділі соціального захисту населення Злинської сільської ради працює 3 спеціаліста, які в межах своїх повноважень обслуговують усі пільгові категорії населення.

Подкопаєва Світлана Володимирівна

начальник відділу соціального захисту населення

Деренюк Світлана Леонідівна

головний спеціаліст

Діхтяр Ірина Степанівна

спеціаліст І категорії

Адреса та телефони для довідок

начальник відділу - Подкопаєва Світлана Володимирівна 0682356712

головний спеціаліст - Деренюк Світлана Леонідівна 0668274789

Адреса : с. Злинка, вул. Центральна, 76а

E-mail адреса: zlinkasilrada@ukr.net

спеціаліст І категорії - Діхтяр Ірина Степанівна 0660980720

Адреса : с. Плетений Ташлик, вул. Центральна, 31

Основні завдання та функції відділу

• Здійснювати прийом документів для призначення державних соціальних допомог, компенсацій, грошових виплат, пільг, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та інших соціальних виплат, встановлених законодавством, з подальшою їх передачею до Маловисківського відділу управління соціального захисту населення Новоукраїнської райдержадміністрації та Маловисківського  відділу обслуговування громадян № 8 (сервісного центу) управління обслуговування громадян головного управління  Пенсійного фонду України в Кіровоградській області для опрацювання, нарахування і прийняття рішень.
  • Розглядати звернення громадян, надавати консультації та роз'яснення в межах своєї компетенції
  • Складати акти обстеження матеріально-побутових умов сім'ї для призначення державної соціальної допомоги/соціальних виплат.
  • Здійснювати облік виплати компенсації фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.
  • Організовувати роботу по забезпеченню технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення.

До відома громадян

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632 „Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” внесено ряд кардинальних змін у порядки призначення державних соціальних допомог одиноким матерям (ПКМУ від 27.12.2001 № 1751) та малозабезпеченим сім’ям (ПКМУ від 24.02.2003 № 250), зокрема змінено періоди, за який обраховуються доходи для призначення цих допомог.

Починаючи з 1 липня 2020 року до розрахунку середньомісячного сукупного доходу сім’ї беруться доходи за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням допомоги.

№     Місяць звернення    Період, за який враховуються доходи

1      Січень                       ІІ та ІІІ квартали