Інклюзивне самбо для ветеранів та військових
Друзі, раді повідомити: у Кропивницькому розпочинає роботу безоплатна секція інклюзивного самбо для ветеранів та військових! Доєднатися можуть ветерани з різним досвідом поранень, у тому числі з ампутаціями. Будь ласка, поширте цю інформацію — так ми допоможемо більшій кількості ветеранів знайти дорогу до відновлення та підтримки![]()
![]()
Ідея створити такі інклюзивні тренування виникла завдяки ініціативі військового Сергія Сергій Василюков та підтримці Володимир Долгіх, президента Кіровоградськаої обласної федерації самбо НФСУ.
24 листопада, в Обласному клінічному госпіталі ветеранів війни відбулася презентація з нагоди відкриття секції інклюзивного самбо та показовий виступ з боротьби самбо юних
спортсменів ДЮСШ №3 «Граніт», які продемонстрували високий рівень техніки та майстерності.
Також підтримати захід прийшли представники поліціі, учасники спортивного товариства « Динамо», товариства « Спорт для всіх».
Спортсмени привезли військовим, що перебувають на лікуванні, в подарунок смаколики для найшвидшого відновлення сил)
Брати участь у тренуваннях можуть ветерани з різними пораненнями та ампутаціями. Заняття проходитимуть під керівництвом досвідченого тренера, майстра спорту з самбо та дзюдо , голови обласної федерації, Володимира Васильовича Долгіх.
Записатися у секцію інклюзивного самбо можна у тренера або у Максим Шамшур та на Instagram-сторінці центру дзюдо та самбо « Граніт».
Репортаж від Ірини Бегер читайте у другому коментарі)
Дякую усім партнерам, хто допомагав в організаціі та підговці до заходу:
технічне забезпечення Олександр Кашлаков Слов'янський культурний центр "Задзеркалля"
поліграфічний дизайн, розробка банеру Irina Doich
друк Светлана Буланова
інформаційна підтримка Ірина Требунських Гречка Кропивницький
Центр розвитку людини та сім'ї "Сонячний Зайчик"."
P.S. Мала честь бути співорганізаторкою і ведучею такої важливої волонтерської ініціативи! І дійсно відчула силу підтримки колег у співтворенні громадянського суспільства!
Дякуємо нашим захисникам, які ризикують своїм життям заради нашого мирного життя! Бажаю усім відновлення фізичних і душевних сил шляхом залучення до спортивних активностей ! Наше місто буде четвертим в Україні, де є така можливість. Як відбуваються адаптивні заняття з самбо у Львові-дивіться за посиланням в коментарі